Tõlketeenus

Teostame kirjalikku ja suulist tõlget. Meie töö on kiire ja kvaliteetne.
Hindade arvestamine käib kirjaliku tõlke puhul ühe lehekülje (= 1800 tähemärki koos tühikutega) tõlketeksti kaupa ja suulise tõlke puhul ühe tunni kaupa. Miinimumtasu tuleb maksta poole lehekülje või poole tunni eest. Teise filoloogi poolne teksti üle toimetamine lisatasu eest.
Oleme Eesti esimene araabia keelele spetsialiseerunud tõlkebüroo, kuid meilt on võimalik tellida tõlkeid ka väga paljudes muudes keelekombinatsioonides. Esindatud on loomulikult eesti, vene, inglise, saksa ja prantsuse keel, kuid ka näiteks eksootilised araabia, türgi, pärsia ja puštu keel.

Notariaalsete toimingute hinnad
Tõlked on võimalik notariaalselt kinnitada võõrkeelest eesti keelde tehtud tõlgete puhul. Eesti keelest võõrkeelde on lubatud alates 2015. aasta algusest ametlikku kinnitust vajavaid dokumente tõlkida vaid vandetõlkidel. Täpsem infoSIIT. Kui dokumendi puhul on lubatud lihtsalt tõlkebüroo kinnitus, siis seda saame väljastada iga tõlkesuuna puhul.
Tõlgitud dokumendi notariaalne kinnitamine 19 €
Originaaldokumendist kinnitatud ärakirja tegemine 4 €/ leht
Originaaldokumendi apostillimine 28 €

Küljendamine
PDF failide Wordi, Excelisse, PowerPointi või HTML dokumentideks konvertimine 2 €/ leht. Originaaldokumendi madala kvaliteedi puhul võib küljenduse hind tõusta 25-50%.

Tõlkedokumentide vastuvõtt eelneval kokkuleppel (meili teel).

Küsi pakkumist

Email again: