Kes tasa sõuab …

Loominguline olemine tähendab seda, et oma kujutlusvõime võib vabalt tegutseda ja oma ideid vabalt voolata. See tähendab, et tuleb uurida ja katsetada ning mõelda kastist väljapoole. Olgu tegemist siis raamatu kirjutamise, pildi maalimise või toote disainimisega, loovus võimaldab teil proovida uusi asju, võtta riske ja leida ainulaadseid lahendusi probleemidele. Oluline on oma loomingulist vaimu hellitada, võttes aega mõtisklemiseks, unistamiseks ja mediteerimiseks.

Kannatlikkus on disainis oluline element, sest see võimaldab uurida erinevaid võimalusi ja katsetada, kuni saavutatakse parim tulemus. Protsessiga kiirustamine võib viia keskpärase tulemuse või isegi ebaõnnestumiseni.

Tänapäeva kiiretempolises maailmas võivad kliendid nõuda koheseid tulemusi, kuid kannatlik disainer teab, et aeg on väärtuslik ja selle investeerimine põhjalikesse uuringutesse, prototüüpidesse ja testimisse on väga oluline. Disainerid, kes harjutavad kannatlikkust, saavad vabastada oma loovuse, parandada oma probleemide lahendamise oskust ja tulla välja innovaatiliste lahendustega, mis eristuvad keskmisest.

Meeldis ja jagan: