Tutvustus

A&Alif Studium nägi valgust aastal 2013. Algselt tõlke, – kujundus – ja koolitusteenuseid pakkuv stuudium, otsustas keskenduda illustratsioonidele ja DTP (Desk Top Publishing) teenustele. A&Alif Studium on ühe inimese orkester. Kõik protsessid ning teenused tulevad ühest sulest. Ja see ongi see, mis teeb meid eriliseks ja loovaks!

Loovus ei tähenda mitte ainult seda, et tuleb välja mõelda midagi uut ja originaalset, vaid ka seda, et ollakse avatud uutele ideedele ja perspektiividele. See hõlmab uute mõtteviiside ja probleemide lahendamise võimaluste uurimist, riskide võtmist ja oma mugavustsoonist väljumist. See tähendab oma kujutlusvõime kasutamist, et luua midagi ainulaadset ja uuenduslikku, olgu selleks siis kunstiteos, kirjatöö või uus lähenemisviis äriprobleemile. Loovus nõuab kannatlikkust, pühendumist ja valmisolekut ebaõnnestuda. Kuid oma loovuse vallandamine võib olla tõeliselt rahuldust pakkuv nii isiklikult kui ka tööalaselt.

Illustratsioon

Kannatlikkus on disainis oluline element, sest see võimaldab spetsialistil uurida erinevaid võimalusi ja itereerida, kuni saavutatakse parim tulemus. Projekteerimisprotsessi kiirustamine võib viia keskpärase tulemuse või isegi ebaõnnestumiseni. Tänapäeva kiiretempolises maailmas võivad kliendid nõuda koheseid tulemusi, kuid kannatlik disainer teab, et aeg on väärtuslik ja selle investeerimine põhjalikesse uuringutesse, prototüüpidesse ja testimisse on väga oluline. Disainerid, kes harjutavad kannatlikkust, saavad vabastada oma loovuse, parandada oma probleemide lahendamise oskust ja tulla välja innovaatiliste lahendustega, mis eristuvad keskmisest.